Skip to content

Green color

    Increase font size  Decrease font size  Default font size  Skip to content default color pink color green color red color
Esileht Konsultatsioonid
Arengu konsultatsioonid PDF Prindi Saada link

Arvestades praegust konkurentsitihedat ettevõtlusolukorda ning laialdaselt levinud firmade diagnoosi "juhtimisvead", pakume arenenud maades tunnustatud organisatsiooni eripärale suunatud konsultatsiooniteenust.

Teenuse eesmärgiks on pakkuda pikaajalist, sügavuti minevat konsultatsiooni, mis haarab ettevõtte strateegilisi tasandeid. Samuti tõsta firma majanduslikku edukust ja toimimise efektiivsust nii, et organisatsioonis kujuneks  isereguleeruv mehhanism.  

 

I Organisatsiooni diagnostika käigus tegeleme ettevõtte kõigi strateegiliste tasanditega selgitamaks välja võimalikke probleeme, mis takistavad ettevõtte ladusat funktsioneerimist ja arengut.

Võimalikud teemad:

  • Firma strateegia, poliitika hindamine
  • Ettevõtte struktuuri hindamine
  • Organisatsiooni kultuur
  • Juhtimisanalüüs
  • Töötajate efektiivsusanalüüs
  • Personalivaliku nõustamine

II Innovatsiooniprotsessi käivitamine - lahenduste leidmine. Sellel tasandil otsime lahendusi vastavalt analüüsi tulemustele, samas käivitame innovatsiooni protsessi intervjuude käigus analüüsi ja konsulteerimisega.

III Organisatsiooni ümberraamistamine. Sellel tasandil pakume lahendusi täpselt vastavalt organisatsiooni vajadustele.  Ümberraamistamine (reframing) toimub koostöös ettevõtte juhtkonnaga, meie pakume valikuid. See tasand võib hõlmata nii arenguprogramme individuaalsel tasandil kui ka grupitreeninguid.

IV Organisatsiooni isereguleeruva mehhanismi loomine. Selle astmel aitame  luua ettevõtte filosoofia, strateegiad ja tegevusraamistiku. Aitame  luua ettevõtte enesehindamis- ja kontrollisüsteemi, mis loob eelduse hoida end ise "töökorras".

Viimati uuendatud Pühapäev, 17 Jaanuar 2010 17:04