Karin Londoni konstellatsioonipäev

 

 

Teema: Ärevushäired ja depressioon

Aeg: 17.novembril kl 11-18

Asukoht: Fun & Zen Stuudio, Vabaduse pst 128, Tallinn, Nõmme

Korraldaja kontakt: Reet Henn, tel 51 88 550, funzenstuudio@gmail.com

Karin London on sertifitseeritud konstellöör ja terapeut, Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) esinaine. Ta  keskendub oma töös psühholoogilistele ja terapeutilistele konstellatsioonidele ning teraapiale.

 

Konstellatsioonid on viimaste aastate jooksul väga kiiresti arenev süsteemse teraapia haru.

Seekordne konstellatsioonipäev algab lühiloenguga ärevushäire ja depressiooni teemadel. Sinu töö teema ei pea olema antud sümptomitega seotud. Trauma tõmbab traumat ja muster teist sarnast mustrit.  See, millised suhtemustrid kellegi elus korduvad või millised tervisesümptomid esinevad, on väga individuaalne. Tihti on need seotud alateadliku lojaalsusega kellelegi oma päritolusüsteemist. Võime kanda midagi kellegi teise jaoks, mille peale ise ei oskaks tullagi. Vahel juhtub nii, et oleme energeetiliselt sattunud keerulistesse dünaamikatesse, kus oleme põimunud kellegi eluga, kes on meie suguvõsasüsteemist või on meie süsteemi jaoks väga oluline olnud.  Näiteks kanname mingit raskust lojaalsusest oma vanematele, nende vanematele või oleme seotud  kaugemategi põlvkondade üleelamistega.

Näited teemadest, mille puhul on võimalik konstellatsiooni abil lahendusi leida:

  • Probleemid esivanematega, õdede ja vendadega
  • Pidevalt korduma kippuvad mustrid
  • Vanemate ja laste vahelised suhted
  • Erinevad sõltuvused
  • Depressioon
  • Hingelised traumad, lapsepõlve traumad
  • Lapsendatud lapsed, aborditud ja ärakukkunud lapsed
  • Haigussümptomid, millele ei suudeta leida seletust
  • Lõpetamata suhted surnutega
  • Aitab mõista suguvõsasüsteemi ning näha lahendusi

Konstellatsioonides otsitakse sümptomite juurpõhjuseid. Vabastavate lausete abil vabanetakse põimumistest eelnevate põlvede traumade ja üleelamistega ning sõlmitakse end lahti ebafunktsionaalsetest dünaamikatest. Selle tulemusel tekib inimesel võimalus  elada oma isiklikku elu ja saatust. Eraldutakse nii suguvõsa kui ka ühiskonna programmidest ja keskendutakse oma mina tugevdamisele. Tekib võimalus uueks spontaansuseks, taipamisteks ja teadvuse arenguks.

Karin London integreerib konstellatsioonides psühhodraama võtteid, mis muudab tulemused kiiremaks ja tõhusamaks. Psühhodraama võtted töötavad rohkem psüühika tasandiga ning on head raskete üleelamiste, traumatiseeritud või külmunud tunnete läbitöötamiseks. Töö tagajärjel avaneb tohutul hulgal energiat nii vaimsel, emotsionaalsel, kui ka füüsilisel tasandil.

Võimalik on tellida isiklik töö, et leida lahendus mõnele häirivale teemale elus. Selleks, et keegi saaks endale töö tellida, on konstellatsioonidesse väga oodatud osalejad, kes on valmis esindama erinevaid rolle teise inimese töös. Kes esindada ei soovi, on teretulnud lihtsalt vaatlema. Taipamisi, äratundmisi ja käsitletud teemaga sarnaste pingete lahenemisi oma isiklikus süsteemis võivad kogeda kõik  kohalolijad.

Individuaaltöö 200€
Töö paaridele 240€
Osalemine asendajana 20€

Registreerimine:

Reet Henn
Tel 51 88 550
e-mail: funzenstuudio@gmail.com