Konstellatsiooni workshop laupäeval, 11. novembril Tallinnas

karin-london_eluvalja-korrastamineTOIMUMISAEG: Laupäev, 11. november 2023, kell 11:00

ASUKOHT: Tatari 12, 3. korrus, Tallinn

HIND:
Individuaaltöö tellimine 200 €
Osalemine asendajana 20 €
Konstellatsiooni tudengitele 15 €
Vaheagadel pakun kerget kehakinnitust.

REGISTREERIMINE:
Vajalik eelregistreerimine!
E-post: tip@tip.ee, tel: +3725116013

11. novembril kl. 11 toimub Tallinnas Tatari 12 konstellatsiooni workshop. Teemat sel korral ei ole, vastan üleskerkinud küsimustele.
Teeme alati midagi grupi soojendamiseks. Peale sissejuhatavat osa jätkub päev konstellatsiooni töödega. Hetkel on tellitud tööd täis, aga ühe võtan nn joone alla.
Oodatud on esindajad ja vaatlejad!!

Enda tutvustuseks:
Olen akadeemilise taustaga sertifitseeritud pere- ja organisatsiooni konstellöör, superviisor/coach ja terapeut. Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) esinaine ja minu hingeasjaks on hetkel koos kõikide kolleegidega professionaliseerida konstellatsiooni Eestis.
Keskendun oma töös psühholoogilistele ja terapeutilistele konstellatsioonidele ning teraapiale. Olen töötanud koolitaja, superviisori, coachi ja terapeudina 28 aastat, alustades juba ülikooli ajal. Minu akadeemiliseks taustaks on eripedagoogika ja majandusmagister (MBA), täiendõpped psühhodraama, pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide, NLP ja psühhoanalüütilise arenguteooria ning erinevate traumakäsitluste alal. Minu viimaste aastate huvi on suunatud konstellatsioonide ja teiste teraapiate integratsioonile – tulemused on järgi kiiremad ja ka tõhusamad.

Teen alati põhjaliku intervjuu ja tööd on pigem pikemad.

Perekonstellatsioonid põhinevad ideel, et probleemid kanduvad läbi põlvkondade, tekitades probleeme olevikus. See idee omakorda põhineb epigeneetikal – teadusel, mis uurib päriliku fenotüübi muutuseid, mille käigus ei ole DNA järjestus muutunud. Traumade tulemusena muutub järgnevate põlvede neurokeemia. Tartu Ülikoolis on tehtud mitmeid seda teooriat kinnitavaid katseid.

Konstellatsioon ise toob nähtavale peresüsteemis olevad probleeme nagu:

• Probleemid esivanematega, õdede ja vendadega
• Korduvad mustrid
• Vanemate ja laste vahelised suhted
• Erinevad sõltuvused
• Depressioon
• Suguvõsa- ja lapsepõlvetraumad
• Lapsendatud lapsed, aborteeritud lapsed
• Haigussümptomid
• Lõpetamata suhted kaotustega ja leinaga