Konstellatsioonide töötuba Tartus
16.04.2022   11:00-17:00
Ülikooli 3, Tartu
Registreeri siin

Perekonstellatsioon on süsteemne meetod, mis aitab teadvustada oma suguvõsa mõjusid nii endale kui ka oma perekonnale. Perekonstellatsioonides tehakse nähtavaks seosed ja üleelamiste mõjud erinevate põlvkondade vahel, varjatud jõud, milleks võivad olla mahasurutud tunded, vanematelt ja vanavanematelt üle võetud käitumismustrid ja programmid, varjatud süütunded, hirmud ja ärevused. Siin töötatakse sellega, kuidas põlvest-põlve ilmnevad haigused, foobiaid või ootamatud lahutused, kriitilised lahkuminekud. Sellised rasked sündmused elus on seotud läbi alateadlike sidemete meile eelnenud põlvkondade raskete üleelamiste ja läbitöötamata traumadega.

Konstellatsioon toob nähtavale peresüsteemis olevad probleemid, mille kaudu saab aidata lahendada palju isiklikke probleeme

  • Probleemid esivanematega, õdede ja vendadega
  • Pidevalt korduma kippuvad mustrid
  • Vanemate ja laste vahelised suhted
  • Erinevad sõltuvused
  • Depressioon
  • Hingelised traumad, lapsepõlve traumad
  • Lapsendatud lapsed, aborditud ja ärakukkunud lapsed
  • Haigussümptomid, millele ei suudeta leida seletust
  • Lõpetamata suhted surnutega
  • Aitab mõista suguvõsasüsteemi ning näha lahendusi

Töötoa viib läbi sertifitseeritud konstellöör ja terapeut Karin London

Konstellöör kasutab konstellatsioonide ja psühhodraama integratsiooni nii pere kui ka organisatsiooni kontekstis. Tulemused on kiiremad ja tõhusamad. Psühhodraama võtted töötavad rohkem psüühika tasandiga ning on head raskete üleelamiste, traumatiseeritud või külmunud tunnete läbitöötamiseks. Konstellatsioon jällegi võimaldab tegeleda küsimustega, mis teatud mõttes ei sõltu meist, vaid on pärit meie päritolusüsteemist ja on seotud meie vanemate, nende vanemate üleelamistega. Töö nende sündmuste läbitöötamisega võimaldab ennast ebafunktsionaalsetest dünaamikatest lahti sõlmida. Üheks põhiliseks väljakutseks on mina tugevdamine ning eraldumine nii suguvõsa kui ka ühiskonna programmidest. Selle tagajärjel tekib võimalus uueks spontaansuseks, ärkamiseks ja teadvuse arenguks. Nii keskendubki konstellöör töötoas psühholoogilistele ja terapeutilistele konstellatsioonidele ning teraapiale.

MIDA OODATA?
Töötuba algab soojendusringi- ja loenguga.
Räägime, kuidas see, mis praegu olevikus toimub, seostub minevikuga ja kuidas see mõjutab tulevikku. Kust ja kuidas tulevad kordused.
Samas on ka mustrid, mida saab muuta nüüd ja praegu, kasutades lingvistiliselt sõna otseses mõttes teist keelt ja kuidas mitte tagasi laskuda kahjustavatesse suhtlemismustritesse.
Peale seda teeme töid ja töötuba lõpeb küsimusete ning arutelu ringiga.

Individuaaltöö 200€
Osalemine asendajana 20€

Töötoas tehakse kolm tööd, pauside ajal pakutakse teed ja suupisteid.

Kohtade arv on piiratud, seega on vajalik eelregistreerimine!
Registreeri siin

Lisainfo:
anneli@penner.ee
Tel 5565 5536
Kontaktisik Anneli Penner

Palun tule kohale ainult tervena. Juhul, kui tulla ei saa, siis anda aegsasti teada.