LAUPÄEV, 1. APRILL 2023 11:00 – 18:00
Konstellatsiooni laupäev Karin Londoniga

Konstellatsioon võib olla vahel nagu on operatsioon – eemaldatakse düsfunktsinaalsed kohad süsteemist, antud juhul peresüsteemist. Teiste sõnadega on konstellatsioonid dünaamilist ruumilist kujundit kasutav protsessitöö metoodika. Seda kasutatakse süsteemi hetkeseisu kaardistamiseks või parima võimaliku lahenduse leidmiseks teraapias, supervisioonis, coachingus ja psühholoogilises nõustamises, samas ka pedagoogikas, juriidikas ja mitmetes teistes valdkondades. Süsteemiks võivad olla näiteks isik, suhe, suguvõsa, organisatsioon (http://epkaest.com/konstellatsioonid-2/)

Perekonstellatsioonid põhinevad ideel, et probleemid kanduvad läbi põlvkondade, tekitades probleeme olevikus. See idee omakorda põhineb epigeneetikal – teadusel, mis uurib päriliku fenotüübi muutuseid, mille käigus ei ole DNA järjestus muutunud. Traumade tulemusena muutub järgnevate põlvede neurokeemia. Tartu Ülikoolis on tehtud mitmeid seda teooriat kinnitavaid katseid.

Konstellatsioon ise toob nähtavale peresüsteemis olevad probleemid, mille kaudu saab aidata lahendada palju isiklikke probleeme.
Konstellatsioonide eesmärk on põhjuslike seoste väljatoomine, mitte ravi. Terapeutiline mõju, juhul kui see tuleb, on lisaväärtus, mida väga paljud kliendid siiski kogevad.
Karin London on sertifitseeritud konstellöör ja terapeut, Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) esinaine. Ta keskendub oma töös psühholoogilistele ja terapeutilistele konstellatsioonidele ning teraapiale. Ta on töötanud koolitaja, superviisori, coachi ja grupi psühhoterapeudina 28 aastat alustades teraapia õpinguid juba ülikooli ajal. Tema taustaks on eripedagoogika ja majandus (MBA), psühhodraama, pere- ja organisatsiooni konstellatsioonid, NLP ja psühhoanalüütiline arenguteooria ja erinevad traumakäsitlused.

Tema viimaste aastate huvi on suunatud konstellatsioonide ja teiste teraapiate integratsioonile – tulemused on tema kogemuse järgi kiiremad ja ka tõhusamad.

Konstellatsiooni töötuba toimub Tartus Ülikooli 3 sel korral kell 10.30 – 18:00

Individuaaltöö tellimine 200€
Osalemine asendajana 20€
Sel korral on vaba veel 1 töö!

Kohtade arv on piiratud, seega on vajalik eelregistreerimine!

Info: Karin London
tip@tip.ee
+3721516013
Registreerimine:
https://docs.google.com/…/1Bsv5xLW621m7T03M8iBg…/edit