Pühapäeval, 5. märtsil kell 11 – 18 toimub Nõmmel Fun & Zen Stuudios konstellatsioonipäev Karin Londoni juhendamisel.
Karin London on sertifitseeritud konstellöör ja terapeut, Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) esinaine. Ta keskendub oma töös psühholoogilistele ja terapeutilistele konstellatsioonidele ning teraapiale.
Karin on töötanud koolitaja, superviisori, coachi ja terapeudina 28 aastat, alustades juba ülikooli ajal. Tema akadeemiliseks taustaks on eripedagoogika ja majandus (MBA), täiendõpped psühhodraama, pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide, NLP ja psühhoanalüütilise arenguteooria ning erinevate traumakäsitluste alal. Tema viimaste aastate huvi on suunatud konstellatsioonide ja teiste teraapiate integratsioonile – tulemused on tema kogemuse järgi kiiremad ja ka tõhusamad.
Konstellatsioonid ehk süsteemsed paigutused või ka süsteemsed lahendused on dünaamilist ruumilist kujundit kasutav protsessitöö metoodika. Seda kasutatakse süsteemi hetkeseisu kaardistamiseks või parima võimaliku lahenduse leidmiseks teraapias, supervisioonis, coachingus ja psühholoogilises nõustamises, samas ka pedagoogikas, juriidikas ja mitmetes teistes valdkondades. Süsteemiks võivad olla näiteks isik, suhe, suguvõsa, organisatsioon
Loe lähemalt: http://epkaest.com/konstellatsioonid-2/…
Perekonstellatsioonid põhinevad ideel, et probleemid kanduvad läbi põlvkondade, tekitades probleeme olevikus. See idee omakorda põhineb epigeneetikal – teadusel, mis uurib päriliku fenotüübi muutuseid, mille käigus ei ole DNA järjestus muutunud. Traumade tulemusena muutub järgnevate põlvede neurokeemia. Tartu Ülikoolis on tehtud mitmeid seda teooriat kinnitavaid katseid.
Konstellatsioon ise toob nähtavale peresüsteemis olevad probleemid, mille kaudu saab aidata lahendada palju isiklikke probleeme nagu:
• Probleemid esivanematega, õdede
ja vendadega
• Korduma kippuvad mustrid
• Vanemate ja laste vahelised suhted
• Erinevad sõltuvused
• Depressioon
• Suguvõsa ja lapsepõlve traumad
• Lapsendatud lapsed, abordiseeritud lapsed
• Haigussümptomid, millele ei suudeta leida seletust
• Lõpetamata suhted kaotustega
Konstellatsioonide eesmärk on põhjuslike seoste väljatoomine, mitte ravi. Terapeutiline mõju, juhul kui see tuleb, on lisaväärtus, mida väga paljud kliendid siiski kogevad.
Konstellatsiooni töötuba toimub Tallinnas, Fun & Zen Stuudios.
TOIMUMISAEG: P 5. märts kell 11:00 – 18:00
AADRESS: Vabaduse pst 128, 2. k (Nõmme)
HIND:
Individuaaltöö tellimine 200€
Osalemine asendajana 20€
REGISTREERIMINE:
Kohtade arv on piiratud, seega on vajalik eelregistreerimine! Palun saada e-kiri: Reet Henn, funzenstuudio@gmail.com või helista tel 51 88 550