Konstellatsioonid Karin Londoniga - Põlvkondadeülesed traumad

TOIMUMISAEG: Reede, 9. juuni kell 14:00 – 20:00

ASUKOHT: Fun & Zen Stuudio, Tallinn, Nõmme.
Vabaduse pst 128. Siseneda peauksest ja tulla 2. korrusele.

HIND:
Individuaaltöö tellimine 200€
Osalemine asendajana 20€

REGISTREERIMINE:
Kohtade arv on piiratud, seega on vajalik eelregistreerimine!
Palun saada e-kiri: funzenstuudio@gmail.com või helista tel 51 88 550
Võib kirjutada ka Messengeri: Reet Henn

Konstellatsioonid Karin Londoniga. Põlvkondadeülesed traumad

9. juunil kl 14-20 toimub Tallinnas Nõmmel konstellatsiooni töötuba, mille viib läbi akadeemilise taustaga sertifitseeritud konstellöör ja terapeut Karin London, Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) esinaine.

Sissejuhatava loengu teemaks on põlvkondadeülesed traumad. Juttu tuleb ka epigeneetikast ja huvitavast nähtusest nimega kimerism. Mida need terminid täpsemalt tähendavad ja millised võimalused konstellatsioonimeetod sellega seoses annab, kuuled lähemalt kohapeal.
Peale sissejuhatavat osa jätkub päev konstellatsioonitöödega. On võimalik tellida töö individuaalsel teemal, mis on just Sinul hetkel aktiivne. Väga oodatud on esindajad ja vaatlejad.

Karin London keskendub oma töös psühholoogilistele ja terapeutilistele konstellatsioonidele ning teraapiale. Ta on töötanud koolitaja, superviisori, coachi ja terapeudina 28 aastat, alustades juba ülikooli ajal. Tema akadeemiliseks taustaks on eripedagoogika ja majandus (MBA), täiendõpped psühhodraama, pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide, NLP ja psühhoanalüütilise arenguteooria ning erinevate traumakäsitluste alal. Karini viimaste aastate huvi on suunatud konstellatsioonide ja teiste teraapiate integratsioonile – tulemused on tema kogemuse järgi kiiremad ja ka tõhusamad.

Konstellatsioonid ehk süsteemsed paigutused või ka süsteemsed lahendused on dünaamilist ruumilist kujundit kasutav protsessitöö metoodika. Seda kasutatakse süsteemi hetkeseisu kaardistamiseks või parima võimaliku lahenduse leidmiseks teraapias, supervisioonis, coachingus ja psühholoogilises nõustamises, samas ka pedagoogikas, juriidikas ja mitmetes teistes valdkondades. Süsteemiks võivad olla näiteks isik, suhe, suguvõsa, organisatsioon.
Loe lähemalt: http://epkaest.com/konstellatsioonid-2/.

Perekonstellatsioonid põhinevad ideel, et probleemid kanduvad läbi põlvkondade, tekitades probleeme olevikus. See idee omakorda põhineb epigeneetikal – teadusel, mis uurib päriliku fenotüübi muutuseid, mille käigus ei ole DNA järjestus muutunud. Traumade tulemusena muutub järgnevate põlvede neurokeemia. Tartu Ülikoolis on tehtud mitmeid seda teooriat kinnitavaid katseid.

Konstellatsioon ise toob nähtavale peresüsteemis olevad probleemid, mille kaudu saab aidata lahendada palju isiklikke probleeme nagu:

  • Probleemid esivanematega, õdede ja vendadega
  • Korduma kippuvad mustrid
  • Vanemate ja laste vahelised suhted
  • Erinevad sõltuvused
  • Depressioon
  • Suguvõsa- ja lapsepõlvetraumad
  • Lapsendatud lapsed, aborteeritud lapsed
  • Haigussümptomid, millele ei suudeta leida seletust
  • Lõpetamata suhted kaotustega